| dana78956 a întrebat:

Ce părere aveți de kangoo jumps?
Vreau sa slabesc 10 kg
Cei care au practicat sau practica cat ati slabit?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Te ajuta sa slabesti dar am auzit ca te poate afecta (la coloana parca) practicat pe termen lung. Deci recomandarea mea ar fi sa-ti cauti alt sport.

| RAY a răspuns:

O dieta saraca in calorii plus kangoo jumps va determina slabirea apoi ingrasarea la loc cand vine renuntarea acest stil de viata

| Adrian1555 a răspuns:

Kangoo jumps intr-un fel tonifiaza corpul
Mai mult picioarele
Ca sa slabesti poti sa faci asta de acasa cu o simpla alimentatie
Mai pe scurt un program Pe care il poti face pe myfitnesspal acolo unde selectezi varsta, inaltime, greutatea actuala si greutatea ca obiectiv
Daca vrei sa slabesti 0, 5 kg pe sapt
Sau 1kg pe sapt
Toatea astea le vei vedea acolo
Daca nu ai habar cum se calculeaza caloriile sau ce trebuie sa faci poti sa mi lasi un mesaj in privat si iti voi explica detaliat