| Ciocolatăăă a întrebat:

Buna happy Ce parere aveti despre rolele Rollerblade? Are cineva si-mi poate spune daca sunt bune sau nu? Mersi :*

2 răspunsuri:
| Ciocolatăăă explică:

Mai inteligent de atat nu puteai, nu?!

| emanuelc a răspuns:

Salut,
sunt mai multe lucruri in discutie. din punctul meu de vedere mai bine te orientezi catre un alt brand de role. in ultimii ani cei de la rb mi se pare ca ofera mai putin decat ar trebui pentru niste sume destul de mari. uite, eu sunt pasionat de freeride si am gasit la baietii de la www.skates.ro modelul Fila nrk road : http://www.skates.ro/role/role-freeride

ca si specificatii este mult peste modelul twister al celor de la rb, care vine cu vreo 70 de lei mai ieftin.
succes