| Stefann777 a întrebat:

Doresc in viitorul apropiat sa imi iau o pereche de role. Am cautat, iar firma de la care vreau sa cumpar rolele este Rollerblade, si anume Rollerblade fusion x3. Problema e ca nu gasesc un site de pe care pot cumpara. Toate imi cer carduri si alte prostii, iar cum nu sunt prea bun la engleza ca sa inteleg tot ce scrie, nu vreau sa ma bag. Imi poate da cineva un site sigur de unde pot cumpara rolele, iar daca e in engleza sa imi explice modul de cumparare?

Răspuns Câştigător
| SuperGirl122222222222 a răspuns:

Intri pe okazii.cauti.contactezi vanzatorul. apoi iti da el nr de tel.si vorbesti mai multe.