| Akhen a întrebat:

De curand m-am apucat de tenis si nu stiu ce racheta sa imi cumpar, ma consider incepator, pentru inceput nu as vrea sa fie prea scumpa dar sa fie bunicica, nu prea stiu eu multe despre rachete doar ca am vazut ca sunt tipuri de palete din care mingea pleaca mai tare si chestrii de gen, imi putei recomanda o racheta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Anonima6789777 a răspuns:

Cele mai bune top 5 rachete de tenis din punctul meu de vedere atat pentru avansati cat si pentru incepatori :
1. Wilson K Blade team
2.Babolat Aeropro Drive GT
3.Head MicroGEL Extreme Pro
4.Babolat Pure Drive Roddick GT
5.Babolat Aero Storm

Succes!