| Midomi a întrebat:

ceva informatie despre echipa Dinamo Bucuresti, lucruri elementare va rog happy Funda

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Intra pe site-ul oficial, www.fcdinamo.ro si afli informatii direct de la sursa. De asemenea poti citi si articolul de pe ro.wikipedia.org. Numai bine!

| Catalyn13Barcelona a răspuns:

S-a infintat in 1948. Este prima echipa din Romania care a ajuns in semifinalele Cupei Cupelor (Liga Campionilor). Pana in prezent a castigat 18 titluri in Romania. Nu a castigat nici o competitie europeana. Lotul de jucator uite-l aici : http://www.liga1.ro/html/lot_de_jucatori/Lot_Dinamo_Bucuresti-3.html... si tot pe acolo mai sunt si multe alte chestii. Daca mai e ceva poti intra pe site-ul oficial al clubului www.fcdinamo.ro, poti scrie pe google asa: informatii despre echipa Dinamo Bucuresti.

| GiveMeYourPussy a răspuns:

De dinamo nu sunt prea multe de zis :pe alegeti alta echipa laughing tot ce iti zic desprea ea e ca dinamo e pe locul 1 momentam in campinoat si nu a ajuns in uefa fiind batuta de o echipa slaba de care nu a auzit nimeni laughing echipa aceea e Vorskla Poltava :pe primesc fundita?batting eyelashes