| Elena_Laura_1996_H8TR a întrebat:

Cine este din Cluj,stiti pe unde s-a deschis sala Revo Gym? Este pe Calea Dorobantilor nr.105, dar nu am gasit-o, culmea..Imi puteti da mai multe detalii?

5 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Harta data de Revo Gym pe pagina oficiala de Facebook:
https://wego.here.com/......E3Nzc3Mn0= map=46. 77678,23. 61321,15, normal&fb_locale=en_GB

| Elena_Laura_1996_H8TR explică (pentru dannyel86):

Dupa harta respectiva am mers si nu am gasit nimic.

| DannyEzL a răspuns:

Sala se va deschide săptămâna următoare spre final. Încă mai așteaptă o parte din aparate?

| Elena_Laura_1996_H8TR explică (pentru DannyEzL):

Nu am gasit-o niciunde.Nu stiu unde poate fi. Oare stii un punct de reper, pe unde poate fi?

| Nedelea_Ana_1995 a răspuns:

Urca cu liftlul pana la etajul patru, de acolo la stanga e foarte mare reclama. In parking este sala.