| bossuu31 a întrebat:

Buna cine imi poate spune pentru ce se acorda balonul de aur pentru cel mai bun golgheter sau cel mai bun jucator din jume?

Răspuns Câştigător
| Meli34 a răspuns:

Iti putem spune ce doresti, atunci cand va exista cuvantul,, jume''. pana atunci, na...glm.sa ai grija ce scrii, ok? ca greselile pot schimba o prop cu totul si cu totul.totusi nu stiu sa raspund la intrebare, da ma plictiseam si am vrut sa te corectez.papa(Merit o funda? love struck)

5 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Cel mai bun jucator din lume

| jean4 a răspuns:

Cel mai bun jucator din jume! Pentru golgheter se da gheata de aur.

| agent00o a răspuns:

Pentru cel mai bun jucator din lume

| Alextofalvi a răspuns:

Cel mai bun jucator din lume...

| razvan17sep a răspuns:

Pentru cel mai bun jucator din lume