| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac muschi fara sa merg la sala?

Răspuns Câştigător
| s3bycu a răspuns:

Salut! Pe blogul meu o sa gasesti tot ce ai nevoie, www.cirdeiusebastian.wordpress.com

Uite aici un tip de antrenament pe care poti sa-l faci acasa:
www.cirdeiusebastian.wordpress.com/2014/12/20/antrenamentul-circuit/

Multa bafta!

5 răspunsuri:
| TwiSt1997 a răspuns:

Muschii ii ai deja, doar ii dezvolti.E foarte greu daca nu mergi la sala. Flotari cu greutati pe spate, tractiuni pentru spate... daca ai avea 2 gantere reglabile ar fi mai bine. Oricum e foarte greu, si trebuie sa mananci foarte mult(proteine, nu slana sau mai stiu eu ce).

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru s3bycu):

Mersi mult!

| AndreyFsk a răspuns:

Muschii acasa ai slabe sanse sa ii dezvolti. mai ales daca nu ai ce iti trebuie (gantera, haltera etc.). Du-te la sala, acasa nu faci decat sa te deformezi sau sa soliciti corpul in zadar.

| Lolo555 a răspuns:

Este foarte greu sa faci muschi daca nu mergi la sala. Dar incearca sa faci in fiecare zi flotari doar intr-o mana, doar intr-un picior sau flotari cu greutati mari pe spate