| raul_9428 a întrebat:

Cum fac muschi la gamba fara sa merg la sala

3 răspunsuri:
| Кристина21 a răspuns:

Draga Raul, nu poti face muschi la gamba stand in pat si mancand alune, trebuie sa muncesjti pentru asta.Bineinteles nu este neaparat nevoie s a mergi la sala oo jumatate de ora de alergat in parca sau niste greutatzi pentru incheieturi te vor ajuta sa iti interestimuschulatura.

| JustSimple a răspuns:

Alergi,te plimbi, faci exercitii.Cel mai simplu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru dezvoltarea masei mulsculare in aceasta zona ajuta genuflexiunile.Incepe usor, cu 15-20/zi si avanseaza treptat la 50-60, poate chiar mai mult(daca consideri ca e cazul). Succes.