| SimpluCosty a întrebat:

Cum sa ma motivez singur inainte de un meci de fotbal?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Repeti in minte (o sa fie bine si imi voi da silinta) asa nu ai de ce sa te temi, astept sa-mi zici cum ti-a mers partida.

| SimpluCosty explică (pentru mgtow):

Daca joc bine revin dupa meci imediat si iti dau funda k?

| mgtow a răspuns (pentru SimpluCosty):

Inseamna ca a mers bine nu? Ma bucur.

| SimpluCosty explică (pentru mgtow):

Dap nu am luat nici un gol si am fost titular fundas dreapta! Si am batut 2-0

6 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Pentru ce anume sa te motivezi? Fii mai explicit.

| SimpluCosty explică (pentru noktambul):

Sa joc bine sa ma incurajez.

| noktambul a răspuns (pentru SimpluCosty):

"Fobalul e viata mea. Le am cu mingea. Stiu jocul. Am conditie fizica. Ma doare in jambiere de adversari : au tot doua picioare ca si mine. Si nu sunt singur: coechipierii sunt cu mine in teren, ma ajuta si ii ajut pentru ca toti vrem sa facem un joc bun."