| Anonimul1456 a întrebat:

Bună!
Dacă iau creatina o să pot face flotări? am admiterea la liceul militar curând și de aceea vreau să știu rog seriozitate mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Flotari vei face cand vei fi antrenat in acest sens, un supliment care sa te ajute sa faci flotari nu s-a inventat inca
creatina nu stiu cat isi da forta si rezistenta cat iti iti pompeaza muschii,adica bratele si ce lucrezi cand iei creatina vor parea mai mari, mai umflate, mai pompatewinking
ca exista si suplimente care au pe langa creatina alte chestii si acele suplimente dau si forta este adevarat

1 răspuns:
| Cosmin86 a răspuns:

Cate fripturi mananci pe zi?