| Neymardasilva11 a întrebat:

Buna daca la pariuri joc meciuri de tip cine da mai multe goluri trebuie neaparat ca ambele sa dea gol? De exemplu da pun I=II trebuie sa dea ambele 1, 2,3,... goluri sau meciul se poate termina 0-0?

3 răspunsuri:
| Uzarneim a răspuns:

Pai daca pui pe goluri e normal ca trebuie sa dea goluri ca sa castigi...e logic laughing) da mai bine pune rezultatu ma nu mai pune si golurile laughing... pune si tu ..de exemplu. Spania-Italia (1x)

| Neymardasilva11 explică (pentru Uzarneim):

Cota prea mica :-J

| Neymardasilva11 explică (pentru Uzarneim):

App la Spania - Italia as merge pe un 3-1 pentru Spania.Ce zici?