| Trandafirii a întrebat:

Buna dau funda si vot

Surorile Tomşa Andra de 9 ani şi Tomşa Amalia de 11 ani, ele sunt la sportul pe nume conduintă (deci nu gimnasticq, deşi seamana foarte puțin), conduintă este sportul, au câştigat medalii, la acest sport 2 surori = o echipă, cine spune cea mai bună încurajare primeşte fundă, şi spuneți şi ce făceau fetele învideoclip, altfel nu dau fundă www.youtube.com/watch?v=O-elNDgjvFM

4 răspunsuri:
| SiLaS a răspuns:

Bai omule, nu mai pune intrebarea asta de rahat la orice categorie, ai pus-o acum mult timp si nimeni nu este interesat sa le incurajeze

| Trandafirii explică (pentru SiLaS):

Vai.ce sa povestim

| SiLaS a răspuns (pentru Trandafirii):

Ce sa povestesti, esti la categoria "sport" si tu vrei sa le incurajam pe copilele alea care se prostesc prin videoclipul ala, nu mai posta intrebari imbecile la categoria asta.

| Trandafirii explică (pentru SiLaS):

Voi mai posta dar rar, dar te ai uitat la acel videoclip?