| DamaryRocha a întrebat:

De unde pot face rost de haltere sau gantere?

Răspuns Câştigător
| ombladon a răspuns:

Vii la mine in oras, unde sunt 2 sali de forta si nu prea are nimeni grija de ele. poti sa furi niste gantererolling on the floor

7 răspunsuri:
| accesoriisport a răspuns:

Gasesti pe www.accesorii-sport.ro si au preturi destul de bune.

| Kazimir a răspuns:

Faci 2 torturi de ciocolată. Le lași un an în cămară. Înfigi un băț în ele și ai rezolvat. De când emo kids fac exerciții? Fă bine și plângi că ești forever alone big grin
Like a sir.

| Micu12 a răspuns:

Poti gasi in special la magazinele specializate pe echipamente sportive: Inter sport, dar si in Real/carrefour/kaufland

| iRaul a răspuns:

Gantere gasesti si in Real.

| XANDER_9023 a răspuns:

Le èpoti gasi in magazine sportive

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Esti din Bucuresti? vezi in cora pantelimon, lujerului.