| cristikombat95 a întrebat:

Cum poti sa-ti faci niste Gantere sau Haltere?

Răspuns Câştigător
| ForeverWarrior a răspuns:

Eu am cu discuri dar mi-am facut cateva din beton daca vrei detalii intreaba-ma, cu beton iesi ieftin.

| cristikombat95 explică (pentru ForeverWarrior):

Cum le-ai facut, explica-mi.

| RAY a răspuns (pentru ForeverWarrior):

Imi spui te rog cum fac pun betonul intr-un castron bara in castron dar cum dau jos castronul?

| Gabriel_Marius_1998 a răspuns (pentru RAY):

Il tai cu flexu (o parte)

7 răspunsuri:
| denis987 a răspuns:

Mie mi-a facut facut un prieten de-a lui tata. la o bara de metal a sudat 2 cercuri de fier (greutatile) si asa a rezultat o gantera pentru o mana.big grin acum astept sa-mi faca una 2 bratelaughing bafta

| S0nofS4tana a răspuns:

Normal trebuie sa le cumperi dar daca vrei gantere incearca cu niste sticle de apa si umplele cu nisip, eu am incercat si merg, daca vrei sa le cumperi gasesti in supermarketuri sau in magazine sportive.Succes, funda.PLS

| alexandru171 a răspuns:

ForeverWarrior as vrea sa stiu cat sunt de grele, daca vreau sa le fac de 15 kg cum fac?