| andreea05 a întrebat:

Buna din nou TPU!happy
As vrea sa imi dati daca stiti niste videoclipuri cu dansuri pe diferite melodii, dar as vrea sa le faca pas cu pas.Se apropie ziua scolii si trebuie sa prezentam un dans (mai multi) si nu gasesc decat video cu dansuri dar fara sa te invete incet(ca sa prinzi miscarile)
Help plss:*

1 răspuns:
| ruxxy98 a răspuns:

De la shake it up.foarte bune sunt:school's out, overtime, all electric.le-am invatat si eu pas cu pas vazand o miscare, apoi incercand sa o imit pana cand am facut-o la perfectie, si asa cu fiecare miscare si sut foarte simple.Scrie pe google shake it up-school's out(overtime, all electric). NOROC!