| anonim_4396 a întrebat:

Dupa ce am fost plecata in vacanta, am slabit in 3 saptamani 2kg jumatate.Acum, am plecat in alta vacanta, unde stau intr-o garsoniera cu parintii mei si nu pot face sport.De asemenea, nici la strand nu au sala.Eu imi doream sa mai slabesc inca 3kg, si daca ma ingras in aceasta vacanta de o saptamana va fi si mai greu.Ce as putea face ca sa evit asta?

2 răspunsuri:
| IonutPetre12 a răspuns:

Ai putea sa ieși sa faci o alergare si sa bei multa apa. daca vrei sa slăbește, sa nu mananci zahar si sa mananci mai puțin decât de obicei.

| Cosmin86 a răspuns (pentru IonutPetre12):

Nu ar trebui intai sa inveti sa scrii si sa te exprimi si apoi sa dai sfaturi? sau ai crescut in padure?