| anonim_4396 a întrebat:

Dupa parerea voastra, cine este cel mai bun jucator de fotbal din romania? funda:X

Răspuns Câştigător
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Chiar daca sunt stelist trebuie sa recunosc ca torje e cel mai bun in momentul actual din liga 1, e tanar si va ajunge mare

16 răspunsuri:
| hummer24 a răspuns:

Torje, (am zis torje numai ca sa imi dai funda dar stim cu totii ca cel mai bun este BALANEL )

| AFR81 a răspuns:

Cristi,inseamna ca nu ai vazut Romaniei la Bosnia...Cel mai bun jucatortongueablo Brandanhappy

| Gabriel1 a răspuns:

Nicolae Dica! A fost, este, si va fi!

| danni3l a răspuns:

Florin Costea si Mihai Costea.Nu este torje asta voi ati spus toti torje ca sa va deaFundita recunoasteti.

| CandyHearts a răspuns:

Torje ca stiu ca-ti placehee hee

| FriendsShow a răspuns:

Gabriel Torje, Ciprian Deac! Sunt dinamovist, dar deac desi nu prea a jcuat la schalke 04 este un jucator ff bun si mie imi place mult...asa in rest ce sa spune alexe, mihai costea... daca te referi din liga 1,,,, dar asa ca romani mutu,chivu,marica in astia ne mai punem sperante, chiar daca chivu s-a retras, funda?

| User a răspuns:

E clar ca daca pui o poza cu Smigel, toti vor zice Smigel. Ce nu face omu pentru o bucata de funda...

| Flyn a răspuns:

SlimShadyFcsb,chiar asta vroiam sa vad.un stelist sa recunoasca in sfarsit ca Gabriel Torje este cel mai tare! Bravo!

| Angelique a răspuns:

Torje

| oCiudata a răspuns:

Buna si tie! Dupa parerea mea cel mai bun jucator din Romania este
Gabriel Torje!
Sper ca te-am ajutat! Pup!

| AndradaKissYou a răspuns:

Fabregas!:X

| R0XANNE a răspuns:

Mutu cu siguranta

| Ddiinnaammoo a răspuns:

Gabriel Andrei Torje.:X!

| claudiu7_2015 a răspuns:

Cel mai bun jucator este bourceanu

| Bogdan_1264 a răspuns:

Adrian Mutu

| Bogdan_1264 a răspuns:

Adrian Mutu