| mrman a întrebat:

Care credeti ca este cel mai bun jucator de fotbal din lume
Dupa parerea voastra

Răspuns Câştigător
| DCSHOE a răspuns:

Dupa parerea mea Cr. Ronaldo.

11 răspunsuri:
| Catalyn13Barcelona a răspuns:

Eu zic ca Lionel Messi pentru ca joaca mai bine, adica : da pase bune, suturile pe poarta le da destul de tare si bune, are driblinguri excelente. In schimb si Cristiano Ronaldo este bun ca si Messi dar dupa parerea mea as zice Messi si inca odata pentru ca: el de exemplu nu prea se da in spectacol de exemplu cu masinile, freza si joaca fotbal pentru ca ii place nu pentru bani. Multi fotbalisti din cate stiu joaca numai pentru bani. Dar eu cred ca pe oricine ai intreba, ti-ar spune ca Messi este mai bun, insa nu stiu. Oricine are alta parere. Asta in schimb e parerea mea, ca Lionel Messi e mai bun decat Cristiano Ronaldowinking. Deci raspuns final Lionel Messi.

Răspuns utilizator avertizat
| Λndrei a răspuns:

Lionel Messi!

Răspuns utilizator avertizat
| elasexygagica a răspuns:

Ahhhhh davidd beckamlove strucklove strucklove struck

Răspuns utilizator avertizat
| VanillaBl a răspuns:

Messi!

| AnnaSophiaRobb a răspuns:

Lionel Messi

| cosmin455 a răspuns:

Dupa parerea me e Cristiano Ronaldo pentru ca sti sa bata lovituri libere dribleaza si messi e bun dar mai mult imi place de Cristiano Ronaldo

| AlinAkaAlex a răspuns:

Tatarusanuu!

| Cosmin06 a răspuns:

Messi