| costydinu a întrebat:

Buna!
Eu sunt din constanta, am 13 ani si as vrea sa stiu daca cumva e prea tarziu sa ma inscriu la football.
Si daca nu e prea tarziu, as vrea sa stiu cam ce se face la football, pentru ca am fost si la tenis si aia de acolo incercau sa ma invete exact cum se face miscarea

Răspuns Câştigător
| AleX199506 a răspuns:

Nu e prea tarzilaughing, eu m-am apucat la 14 si acum zic eu ca am ajuns destul dedepartewinking... Depinde si de tine daca ai incredere si ambitie.big grin Culio care a jucat la CFR cluj s-a apucat de fotbal la 18 aniwinking... Un mic sfat daca te duci: Cand se fac jocuri la antrenamente incearca sa tragi ft mult la poarta daca joci mai in fatabig grin. Sper ca ti-am fost de folos:* Imi dai o Funda?

2 răspunsuri:
| Beastboy a răspuns:

Nu nu e prea tarziu dar o sa iti fie putin greu. mai intai iti imbunatatesti rezistenta, viteza, reflexele ca portal, sutul plasat, sutul tare, centrarile... mult norocwinking

| andrei233332 a răspuns:

Pai...nu e tarziu! daca vrei sa recuperezi repede! du-te la antrenamente de football! trebuie sa stabilesti o pozitie pe care vrei sa o ocupi:atacant, mijlocas, fundas sau portarlaughing si dupa sa te antrenezi tinand cont de pozitia aceea!