| anonim_4396 a întrebat:

Fac box de un an. Până ieri totul a fost ok. Însă aseară m-am trezit noaptea cu un fior în inimă. Am început să mă tem de o viziune ciudată pe care nu am visat-o și nici nu am văzut-o nicăieri că să o pot avea în minte. A apărut brusc, din senin. Aveam o stare că am fost într-un loc neplăcut și ceva m-a speriat dar nu am fost nicăieri. Nu pot să explic prea bine deoarece a fost un sentiment ciudat. Un fel de halucinație. Am avut un fior incredibil. Doresc să menționez că nu fumez, nu beau, nu consum droguri sau ale substanțe și nu am probleme de sănătate. Deci motivul acestei halucinații este cu totul altul. Eu bănuiesc că de la pumnii luați în cap. Am auzit că se întamplă ceva la neuroni și că mulți boxeri profesioniști au probleme asemănătoare. Însă aceștia sunt campioni mondiali și au minim 10 ani de box. Eu de abia un an. Nu mi se pare deloc normal ce s-a întâmplat...

Răspuns Câştigător
| NoName0x0 a răspuns:

Nu cred ca gasesti o rezolvare stiintifica la problema ta pe TPU, problema ce e destul de serioasa, din punctul meu de vedere. Cauta o rezolvare la doctorul de familie, un neurolog sau un psiholog... Totusi, eu cred ca 'viziunea ta" a fost un vis, daca "te.ai trezit", cum spui tu...

3 răspunsuri:
| Lawliet14 a răspuns:

Depinde de cat de sensibil esti. Pare a fi putin cam dur pentru tine boxul. De ce nu faci si tu altceva? Din ceea ce scrii si reiese ca esti cam sensibil pentru o lupta.

| Maldini a răspuns:

Da. Sunt foarte sensibil. De asta fac box. Ca să mă călesc...

| BUDOKAI a răspuns:

Ba poate ca nu-i nimic, nu mai citi prostii de pe net, pariu ca ai si cautat pe forum-uri sau site-uri laughing asa am facut si eu acuma ceva timp si am crezut ca o sa ma opreze laughing da mi-a trecut (am fost la doctor si alea alea da nu mi-a zis mare lucru)... daca chiar ti, fa un control, da nu cred ca ai nimic esti prea tanar sa ai probleme cu inima