| milKway a întrebat:

eu doresc sa va intreb, este vreo consecinta neplacuta, daca ma voi saruta cu un baiat care se drogheaza? eu voi avea probleme de sanatate? mapot infecta si eu de acest viciu? poate sa mi se intimple ceva rau?(eu nu consum droguri, nu fumez, nu beau)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| pufulescu a răspuns:

Prin sarut se pot lua niste boli, dar nu grave ci mai degraba enervante. Mai precis poti face bube la gura, pe care altminteri le poti lua si de la cineva care nu foloseste droguri. Oricum nu conteaza ca se drogheaza cata vreme va sarutati doar! Situatia se schimba daca treceti la sex, acolo trebuie multa atentie!

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poti sa prinzi o boala de la el mai ales daca faci sex neprotejat virusul hiv se raspandeste imediat, mai bine fugi de el

| milKway explică (pentru mgtow):

Nici un fel de sex, doar sarut si atit, pot sa ma imbolnavesc? doar prin sarut?

| milKway explică (pentru mgtow):

Nici un fel de sex, doar sarut, ma pot imbolnavi de ceva?