| Tarce_Cristi_1996 a întrebat:

Fac sala de 5 luni ( am mai facut si inainte, cam 8-9 luni, dar atunci tot faceam pauze) si am hotarat sa iau ceva care sa ma ajute in cresterea masei musculare. Stiu ca sunt multe site-uri cu asa ceva, dar daca mi-ati putea recomanda ceva ce ati folosit si voi si a fost eficient m-ar ajuta. Multumesc!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste in prezent prietenul meu si se vad rezultate: http://suplimente-culturism.ro/scitec-creatine-300grame.html
Se dizolva in suc natural de fructe