| kNaFy a întrebat:

Salut TPU

Vreau sa imi spuneti la ce este buna Creatina! Te ajuta in cresterea masei musculare, rezistentei etc?

Asi dori pareri de la cei care au folosit creatina! happy Sau stiu sigur la ce este buna! happy

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Da, te ajută.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Da e pentru ceea ce-ti doresti

| Deriol a răspuns:

Creatina te ajuta sa obtii masa musculara si de asemenea si forta, rezistenta nu sunt sigur, dar stiu sigur ca te ajuta sa obtii forta si masa musculara intr-un timp mai scurt, daca iei creatina monohidrat aceasta trebuie luata cu un carbohidrat si consumata intr-un suc de fructe spre exemplu, si nu uita ca nu indicat sa iei mai mult de 5 g de creatina pe zi.