| Emanuellaa a întrebat:

Buna! Imi poate spune cineva unde se poate gasi inn Timisoara un club de breakdance si streetdance? Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| Cyprus a răspuns:

Este un club:Ultimate Style Dance School are multe:Ultimate Style Dance School exista in Timisoara din 11 Martie 2008. Fondator: coregraf si dansator Calin Talpos.

Stilurile de dans predate sunt: nu style, street, breakdance, krump, r`n`b, locking&popping, …. Sunt stiluri din Cultura Hip-Hop, se lucreaza pe parte de coregrafie cat si pe parte de freestyle.
fundita.:love struckpuppy dog eyes pls

| Emanuellaa explică (pentru Cyprus):

Asa este, am aflat de muult despre el. Am postat anuntul primavara asta. Si m-am si dus la el, da' e prea scump:50 lei pe luna, iar casa mea este in constructie. crying

1 răspuns: