| Misi007 a întrebat:

imi puteti recomanda ceva proteine care ard grasimea si mareste masa musculara? Va rog ajunati-ma!

6 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Proteinele nu au proprietatea de a arde grasimile. Efortul aerobic arde grasimile.

| Cosmin86 a răspuns:

Iti recomand sa mai citesti inainte sa ceri prostii

| cristi1505 a răspuns:

Nu poti sa slabesti si sa pui masa musculara in acelasi timp!
Ori esti in perioada de masa si iti cumperi proteine pentru a pune muschi fara grasime, ori in perioada de definire cand incerci sa reduci stratul adipos si sa pastrezi masa musculara.Pentru defeinire sunt buni aminoacizii. Daca vrei sa slabesti, foloseste aminoacizi cu l-carnitina.

| BracKMyhay95 a răspuns:

Nu exista ingrasare si slabire in acelasi timp, este imposibil stiintific.

| Marius1985 a răspuns:

Incearca asta: http://track.metadrol.ro/product/Metadrol/?pid=120&uid=1419 construieste masa musculara dar si arde ceva grasimi.

| soricik14 a răspuns:

Carnita la gratarwinking