| alexx102428 a întrebat:

Buna imi spune-ti si mie va rog frumos cand se stabileste programul ligii 1 adica tragerea la sorti va fi la T V? Daca da data ora si postul T V.Dau funda la cel mai pun raspuns

Răspuns Câştigător
| IndiferentXD a răspuns:

Astepta amice. nici macar nu se stie cu cate echipe incepe liga 1. 15, 16, 17, 18... daca campionatul incepe pe 20 iulie, tintarul se va face undeva la inceputul lunii iulie la Casa Fotbalului. in mod normal Digi Sport si Dolce Sport au dreptul sa transmita in direct de acolo!