| Wpc_Darius_1999 a întrebat:

imi zice-ti o sala de box/kickbox in Timisoara si ce program au

2 răspunsuri:
| DavidTheTrueMMAFighter a răspuns:

Http://knockdown.ro/acasa/

Asta este! Clubul KnockDown, un club maricel (eu am unul mai bun, in orasul meu), in care vei practica arte martiale (Box, Kick-Box=>in special, dar cred ca e si Karate, Judo, TaekWondo, si altele), posibil sa fie si MMA (arte martiale mixte, adica toate sporturile de contact la un loc), acum depinde.

Detalii despre program gasesti pe site! Eu fac de doua ori pe saptamana antrenament de MMA, asa e de obicei, insa programul salii e deschis mereu, in afara de WeekEnd.

Funda!

| Deliric95115 a răspuns:

GINBOX SPORT Timisoara, e la Gara mica. am un prieten care a mers 2 ani si e bun big grin. 80 de lei pe luna, luni-miercuri-vineri de la 5-6 pentru copii si 6-8 sau 7-8 pentru adulti ( nu neaparat +18 )