| Justme12344321 a întrebat:

Ca sa slabesti, nu sa faci muschi (momentan vreau sa slabesc si dupa sa ma tonific frumos) la sala trebuie sa faci doar cardio? Sau neaparat si la aparate?

5 răspunsuri:
| dnzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Tu faci exact invers. Mai intai informeaza-te

| Justme12344321 explică (pentru dnzzzzzzzzzzzzzzz):

Pai eu am picioarele de exemplu mai masive, si am facut muschi! Nu imi place cuM arat cu picioarele asa mari si cu muschi! Eu am nevoie sa slabesc nu sa fac muschi!

| sierra1 a răspuns:

Nu te teme, slăbești! Uită-te la evoluția golirii rafturilor la magazine

| Adry05 a răspuns:

și aparatele ajută la tonifiere, lucrarea musculaturii. În principiu masa musculară se face doar prin lucru cu greutăți

| RoxannaI a răspuns:

Multă hidratare, mâncat sănătos(nu puțin, sau deloc), cardio și în același timp lucrat cu greutăți. Nu doar cardio. O viata cât mai sănătoasă te va duce la corpul pe care îl dorești.