| afrodita3333 a întrebat:

Ca sa imi tonific corpul trebuie neaparat sa tin si regim alimentar? Mananc destul de satator,fara grasimi/prajeli dar, imi mai scapa ceva dulce(aproate zilnic).Fac aerobic de 4-5 ori pe saptamana 60 de minute, nu vreau sa slabesc doar sa ma tonific.

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Consuma acel "ceva dulce" imediat dupa antrenamentul, asa o sa fie "ars" pentru refacerea rezervelor de glicogen si nu o sa-ti afecteze regimul happy

4 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Eh, dulcele nu trebuie să lipsească din alimentaţie, trebuie doar să fie o cantitate moderată. În rest totul e ok happy

| Nickname1890 a răspuns:

Nu e problema daca iti mai scapa cate ceva dulce. Daca nu faci excese e ok.

| Kr5 a răspuns:

Eu stiam ca fitenss-ul este pentru tonifiere asa zice si aici http://ro.wikipedia.org/wiki/Fitness nu stiu daca si aerobicul:) deci poate te apuci de fitness

| Fealure a răspuns:

Să ști că de obicei Pilatesul și Yoga sunt pentru tonifiere +relaxare, asa ca incearca. Sunt si la televizor dimineata antrenamente de genul acesta, asa ca nu ai nimic de pierdut.