| MilkaFriend a întrebat:

La sala slabesti si faci muschi sau doar faci muschi ca eu nu vreau sa mai slabesc am 57 de kg si 1.74 si vreau doar sa faac muschi dau funda + vot!

Răspuns Câştigător
| Nobodyknowseverithing a răspuns:

Nu depinde de nimic...depinde de tine si de regimul alimentar... daca ai grasime pe muschi dupa efort fizic ea dispare aia e senzatia de slabire, dar dispare grasimea si se umfla muschii, asta e toata treaba

1 răspuns:
| Dash a răspuns:

Pai depinde de exercitiile pe care le faci si aparatele la care lucrezi.