| Anaღ a întrebat:

Buna!
Joc Barn Buddy si sunt la nivelul 30 si imi arata ca un fel de joc si zice(joaca pentru a castiga credite)
Si nu stiu cum se joaca, ca daca dau pe butonul SPIN! imi i-a din credite!

Va rog ajutati-ma!
Cel mai explicid raspuns primeste

Răspuns Câştigător
| WeaponGirl a răspuns:

Buna
si eu joc barn buddy sunt la nivelul 72 tongue
jocul ala ce apare acolo e un joc de noroc,cand dai spin iti ia din credite iar DACA pica fructe sau ce sunt pe acolo toate de un fel pe linie, castigi bani, mai bine nu mai juca ca e o prostie.mai mult pierzi decat castigihee hee funda?

5 răspunsuri:
| Zome a răspuns:

Buna!
Sunt level 164 te-as sfatui sa nu joci la ruleta! deoarece poti pierde toate creditele! ruleta este o prostie!

| Irimus_Rares_1998 a răspuns:

Pai dai spin si dai click pe ori care din cele trei lini dar incearca mereu sa dai pe vaca care iti va aparea mereu cand dai spin si asa castigi credite o si acolo scrie undeva linies acolo pune-l la 9 si la ala unde ii 18 seteazal la maxim ca sa primesti cele mai multe credite asa castigi cand il setezi la maxim si dai pe vaca daca iti apare prin alea 3 lini daca dai click repede pe ea poti primi 2000 credite uneori 800 depinde de cate vaci apar pe allea 3 lini maxim cred ca ar fi 9999

| punctsivirgula a răspuns:

HeY! Eu am jucat si u mi-a luat credite, ci din contra mi-a adaugat.Da ma rog depinde si de cate ori ai dat pe SPIN.

| xA1n2r a răspuns:

Aaa deci e bine =] Ma speriasem credeam ca-ti ia din banii. adica iti vine la factura laughing` eu am noroc smug! am facut 2100 Credite big grin

| MarkelOffcs1 a răspuns:

De fapt nu iti i-a din credite daca iti rogi prietenii sa iti trimit credite BB ALBASTRE si cu acele credite joci la ruleta pentru a castiga creditele ROSII cand se termina creditele albastre nu mai juca pentu ca poti risca sa pieri si cele ROSII si cele ALBASTRE cand s-au terminat albastrele roaga-ti prietenii sa iti trimita in fiecare zi.