| StefyRO a întrebat:

joc fotbal ca si atacant central (varf impins) si de multe ori mi se intampla sa ratez in fata porti sau in situati "usoare". Imi puteti spune si mie cum sa nu mai am emoti in fata porti? Sa ma calmezi si sa marchez? Multumesc!

3 răspunsuri:
| MissCrissuli a răspuns:

Sa te gandesti ca esti tu singur pe teren si ai poarta goala in fata si vrei sa rupi plasa. Si dai la vinclu si goool laughing

| ToaderAndrei a răspuns:

Pai imagineazati ca portaru e dusmanu tau ti-a facut ceva rau si atuncia incearca sa il umilesti s-au de ce nu direct gol te rog vot

| lauh a răspuns:

Fii sigur pe ce vrei sa faci...cand esti in fata portii, trebuie sa stii sigur ca acolo trebuie sa dai gol si tine glezna tarewinking