| LoLMario a întrebat:

M-ar interesa cat costa un bilet la un meci de campionat pe Camp Nou! Multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

Https://entrades.fcbarcelona.cat/......gestionURL
Intra aici si iti alegi zona la care vrei bilet si vezi pretul. Sunt date preturi oficiale, de pe site-ul oficial FC Barcelona ( http://www.fcbarcelona.com/ )
Din ce am vazut eu pe acele locuri cel mai ieftin ar fi 26 de euro.
Salut!

| patriiiii89 a răspuns:

Depinde si de locul pe care il ocupi, dar de obicei preturile variaza intre 80 si 200 de euro

| MrMuscolo a răspuns:

Cel mai ieftin bilet costa
87 de euro
Cel mai scump
200.Eu asa stiu

| doctorwho a răspuns:

80-200 euro

| andreinike a răspuns:

Cel mai ieftin este in jur de 60-70 euro