| MissHeroineRawr a întrebat:

mi-am luat de curand ghete pentru. kangoo jumps si fac exercitii acasa, in curte. Am slabit 2 kg deja, dar la cm am scazut doar la talie si la picioare. Vreau sa scap si de burta dar nu se vede nimic...
Daca mai este cineva care face kangoo jumps, imi puteti recomanda ce exercitii pot face pentru a scapa si de burtica?

Răspuns Câştigător
| MgdDroopy a răspuns:

Sincer... Abdomene. Au efect garantat.
Deși tot corpul este solicitat la kangoo, nu inlocuieste toate exercitiile. Sau cel putin nu cu aceleași rezultat.
Si nu uita mâinile. Fă kangoo tinand gantere de maxim 500 g. (sau sticle cu apa)

1 răspuns:
| Ursu_Artur_1999 a răspuns:

Deci nu trebuie sa faci pe spatii mici. Trebuie sa mergi prin parc si sa sari prin mersul fandat. Eu am fost obez. ( 60 kg si acum am 36kg + ca am facut sala...