| LuminitaRoz a întrebat:

O prietena mi-a zis ca daca fac handbal voi face muschi la picioare si vor fi ca de barbat. e advevarat?straight face vor fi chiar asa urate?

16 răspunsuri:
| KirigayaKirito a răspuns:

Ce prostie, de la handbal iti intaresti musculatura nimic mai mult, chiar slabesti si faci corp frumoswinking

| kiss99 a răspuns:

Salut! Nu draga mea, nu, vei pati asa ceva, dar iti intaresti musculatura si te inalti, eu practic de foarte mult timp hamdbal si nu am patit asa ceva. Sper ca te-am ajutat si bafta in continuare si nu uita ca parerile celorlalti nu conteaza fa ceea ce iti place. Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,nu este adevarat.Se va dezvolta putin masa musculara,in cazul in care vei practica pentru o perioada lunga de timp,dar nu va lua deloc din feminitatea picioarelor,ci, din conta, le va modela frumos.Succes.

Răspuns utilizator avertizat
| Pufoseniiee a răspuns:

Buna! Poti sta linistita, nu iti vor ajunge muschii de barbat, am practicat si eu handball si atletism si nu am nimic, doar k mi sau dezvoltat muschii si s-au intarit si e bine, continua k este bine sa faci sport. Bafta in continuare!

| Abracadabraash a răspuns:

Eu am facut 4 ani. E adevart, faci muschi, dar e sanatos si e frumos si greu love struck... Lasa "prietenii"oh go on sunt invidiozi straight face asa erau si la mine sigh :* bafta

| andrutzakiss a răspuns:

Vei avea picioare frumoase, tonifiate si mai slabe ...deci nu te speria bafta!:*

| ionutzshadow a răspuns:

Nu e adevarat doar o sa te mai inalti putin

| AnoNimalK a răspuns:

laughing)) nu e adevarat. Depinde si de fizionimia corpului tau. Persoanele sportive au o musculatura superioara oricum, asa ca nu vei avea picioare f subtiri.

| 0laurica0 a răspuns:

Nu,eu fac hamba de 3 ani si nu am facut muschi la picioare ca de barbat, aproape ca nu am facut deloc muschi, poate aceea prietena te-a mintit?thinking

| Mariana237 a răspuns:

Este doar invidie.

| roxanaa98 a răspuns:

Nu e advstraight face si eu fac hanbal... dinpotriva o sa ai un corp superlove struck...asa ca nu te lua dupa prietena ta :*

| tigara a răspuns:

Nu te speria nu vei face musci la picioare nu e adevarat

| genuine a răspuns:

Trebuie sa practici sportul asta ani de zile ca sa ti se dezvolte muschii asa puternic incat sa aiba aspect dizgratios. nu te ingrijora. Practica handbal si o sa te simt bine de la miscare.Schimbarea nu se petrece peste noapte, deci daca nu iti place cum ti se dezvolta muschii, poti renunta la acest sport

| bozonel a răspuns:

Nuuu nu e adevarat cred ca are ciuda pe tine ca faci handbal sau ca vrei sa faciwinking