| anonim_4396 a întrebat:

Handbal ul te ajuta sa te ingras la picioare?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu. Sa iti dezvolti musculatura la picioare.

| mi25 a răspuns:

Ajuta sa-ti dezvolti musculatura picioarelor - nu sa pui grasime, adica sa le ingrasi -, deoarece principalul efort il depun picioarelor, mainile doar cand ai mingea, picioaree permanent.
Cine a spus ca nu nu a vazut in viata lui un joc de handbal, daramite sa-l si practice.

| random1620 a răspuns:

Ingtas la picioare adica sa pui muschi presupun.
Nu, normal ca nu te ajuta foarte mult pentru picioare pentru ca pana si numele si zice.
Ca sa pui masa musculara trebuie sa faci exercitii cu picioarele. Pt asta poti gasi simplu exercitii (gen leg day workout-uri)