| 0zahar a întrebat:

Haidati sa urmarim impeuna tragerile la sortpentru i europa leaue.Multa bafta pentru Rapid, Steaua, Dinamo, Gaz Metan Medias, si Fc Vaslui.

3 răspunsuri:
| AleX_3918 a răspuns:

Hey zahar! Si eu ma uit pe Sport.ro la tragerea la sorti. Pentru Rapid, Steaua si Dinamo e mai usor pentru ca sunt capi de serie, dar din pacate pentru Gaz si pentru Vaslui o sa fie cam naspa. FUNDITA?big grin

| andreimen001 a răspuns:

Cu ce echpe am cazut! Dinamo si Rapid se califica sigur Steaua mai greu dar are sanse de 65% Vaslui 40% iar gaz maten medias 35%

| SMaricel a răspuns:

Bine spus cu multa bafta, ca nu as vrea sa cad 2 echipe romanesti in aceeiasi grupa.Hai Romania!