| Anonim_3348 a întrebat:

Poate ati auzit frecvent aceasta intrebare, dar ce tresuie sa faci sa scapi de surplusul de grasime de pe solduri? Multumesc(cel mai bun si mai eficient raspuns primeste fundita)Pupici si numai bine!

2 răspunsuri:
| paynehunter a răspuns:

Sport+alimentatie cu putine calorii, bogata in proteine, iar dupa antrenament mananca niste fructe uscate.Grasimea nu ai cum sa o elimini numai dintr-o parte a corpului,ea se elimina din tot corpul, nu o sa vezi pe nimeni cu grasime numai pe abdomen, decat daca e foart putina

| mehanna2000 a răspuns:

Daca chiar vrei sa stii este un aparat relax xenton de 70 de lei si ia grasimea te maseaza totul. funda?