| anonim_4396 a întrebat:

Bună seara, aș dori să-mi cumpăr o bicicletă, îmi puteți recomanda niște magazine online? m-am uitat pe eMAG si Decathlon dar vreau mai multe opțiuni, merci.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mai multe optiuni de magazine, gasesti in orasul tau, la magazine mai mici unde sunt si biciclete de vanzare, jucarii si alte masinute.
Cum nu te-ai obosit sa pui macar orasul de unde esti, nu putem sa-ti dam vreo adresa.

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Am spus magazine online, in fine.

| Luiza995 a răspuns:

Https://mallcopii.ro are biciclete destinate copiilor.
Nu ai spececificat dacă ti trebuie bicicleta pentru adulți sau copii.

| AfiSport a răspuns:

Aici poti gasi biciclete reduse
https://www.piese-de-bicicleta.ro/reduceri-black-friday

| Al3xand3r34 a răspuns:

Ce fel de bicicleta?