| Ioscaa1 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o bicicleta, cam 1000de lei, imi puteti spune unde as putea sa caut in Timisoara? am gasit la decathlon una cu 800 rockrider 340 parca, dar cand m-am uitat la recenzii...numai pareri proaste, si despre bicicleta si despre magazin.

1 răspuns:
| Dorofteiu a răspuns:

Nu sunt din Timisoara, dar eu ti-as recomanda tot ceva din decathlon. Cred ca e cel mai bun magazin pentru sport existent in Romania. Daca totusi nu vrei din decathlon, cauta pe site-ul CarpatSports, am auzit pareri bune despre ei, mai ales despre bicicletele Velors. Iti las mai jos un link cu o bicicleta foarte buna, zic eu, si ieftina. Sper ca o sa te ajute raspunsul :)
https://www.afisport.ro/......-2018.html