| lefterioan a întrebat:

Buna seara TpU niste pronosticuri plss pentru maine voi ce echipe ati bagat?

3 răspunsuri:
| BoTa_Cristi_1990 a răspuns:

Spania-Portugalia-X/2 sau sub 2, 5
Italia-Germania-Mergi daca vrei pe surpriza 1/1 sau X pauza

| clauss a răspuns:

Spania-portugalia, din ce am observat eu portugalia depinde mult de cristiano ronaldo si daca cristiano ronaldo prinde o zi mare, plus ca e motivat fff mult, vrea sa ajunga cel mai bun din lume, atunci e foarte greu sa spui un pronostic, dar merg pe mana spaniei, acolo sunt mai multi jucatori de valoare si cu experienta si cred ca va fi un 2-1 pentru Spania, iar la al doilea meci, Italia-Germania, iar e greu de pronosticat, Italia am vazut ca are un super,, creier,, si anume pe pirlo si pe baloteli, care mie unu imi place ca atacant si Germania care are doua creiere mai mici la mijloc, dar un super atacant, gomez, deci merg pe mana germaniei, iar finala cred ca o va gastiga Germania

| AdiAdrian1995 a răspuns:

Spania clar...ai putea ceva de genu x pauza 2 final