| hulkwirine a întrebat:

spuneti-mi va rog pe ce sa ma bazez pe viitor!
vreau o cariera sportiva dar nu stiu ce sa aleg intre fotbal si basket! i-mi plac ambele si am capacitati egale in ambele tipuri!
am 16 ani si vreau de acum sa aleg una sigura si sa ma perfectionez! dar nu stiu care sa aleg! ce parere aveti?

9 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Daca cu adevarat iti plac ambele in egala masura, alege baschetul... sunt pline strazile de fotbalisti.

| ÎngerCretin a răspuns:

Daca esti inalt alege basketul.
Daca esti agil alege fotbalul.
La basket iti dezvloti toti muschii iar la fotbal doar cei de la picioare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai orienteaza-te spre ce vrei tu dar eu zic ca ar fi mai bine basket, poti sa faci cariera si din fotbal dar mai bine opteaza spre basket.Bafta!

| cristi1505 a răspuns:

Baschet! In fotbal, daca nu e tatal tau plin de bani...nu ai sanse sa ajungi fotbalist! Asa, baschetul nu e asa cautat de toti, deci ai putea sa faci o cariera in el daca joci bine!

| HubbleBlue a răspuns (pentru cristi1505):

Tac-su lu messi avea bani foarte multi? avea miliarde?

| cristi1505 a răspuns (pentru HubbleBlue):

Erau alte timpuri frate! Acum iti zic cum e! Am jucat la dinamo si stiu cum era!

| xWildOn3x a răspuns:

Depinde:
-daca esti inalt si dai foarte bine la cos eu ti-as zice baschetul
-daca esti iute si stii bine sa driblezi eu ti-as zice fotbalul
Acum depinde de tine. Funda?

| GabitzuBahh a răspuns:

Exact!

| Nykoletaeu567 a răspuns:

Si eu fac baschet asa ca eu zic sa alegi baschetl