| hulkwirine a întrebat:

spuneti-mi ce cariera sa aleg pentru viitor, desigur o cariera sportiva! am 16 ani si vreau sa ma apuc de ceva serios! ce credeti despre fotbal?
stiu ca e tarziu insa am ceva competente din jocurile din strada! cat castiga un fotbalist in Romania?

3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Apuca-te de tenis, baschet sau hanbal, volei.

| darrio2007 a răspuns:

Te vad nehotarat.Mergi acolo unde crezi esti mai bun.

| SimionAlexandru a răspuns:

Nimeni nu stie mai bine decat tine insuti, ce e cel mai bine pentru tine. Scrie pe o foaie mai multe optiuni, care iti trec prin minte, apoi elimina-le una cate una, la care consideri ca poti renunta, si vezi cu care ramai happy
E o metoda eficienta.
P.S. Nu incerca sa devii un om de succes. Incearca sa devii un om de valoare happy Urmeaza-ti intuitia. FI TU INSUTI!
Iti doresc o zi superba, Joker happy