| dany97 a întrebat:

Buna!
Stie cineva cate bilete s-au vandut pentru meciul dintre steaua si ekranas sau daca nu, cati suporteri credeti ca o sa fie chiar daca steaua a pierdut cu Vaslui?

Răspuns Câştigător
| ziggs a răspuns:

Vreau sa incep in ati spune ca eu sunt dinamovist happy si mu avem de unde sa stim cate bilete sau vandut cu ekranas, dar din punctul de vedere al suporterilor steaua ma uimeste deci sigur o sa fie stai linistitwinking!

| dany97 explică (pentru ziggs):

Da,dar pana acum mai zicea cate bilete s-au vandut si chesti din trastea, dar sper sa fie adevarat ce spui tu si ma mir sa aud asta de la un dinamovist, sincer!

| ziggs a răspuns (pentru dany97):

Pai nu suntem numai dinaia care injura pe orice stelist ne iese in cale...asta e tu tiai ales echipa asta eu alta, dar nu inseamna ca trebuie sa ne injuram ca la usa cortuluiwinking!

5 răspunsuri:
| LPA a răspuns:

Pai pe Google scrie ca sau vandut 6.000 de bilete! Si ziggs vreau sa-ti spun ceva... Du-te dracu.

| ziggs a răspuns (pentru LPA):

Uite poftim suporter stelist daca nu as fii pe un site public tias raspunde, dar nu incep eu cu astfel de cuvinte, deoarece se mai uita si copii pe siteuri de astea sa fii convins...sanatate!

| Bucur_Andrei_Costin_1989 a răspuns:

Conform google si pe prosport, se aude ca pana pe data de 28.08 s-au vandut 6000 de bilete. eu cu iubita o sa fim pe stadion, ne-am achizitionat luni. lume va fi.