| PoTpUnEoInTrEbArE a întrebat:

sunt baiat si am 13ani.Ce sport imi recomandati tinand cont ca la mine in oras nu prea sunt cluburi sportive? Nu football!

Răspuns Câştigător
| BitKode a răspuns:

Un sport de contact, recomand kickbox-ul! Merge orice de la box, judo sau mai stiu eu ce pana la mma! Daca nu sunt sali pentru asa ceva incearca orice. NICI UN SPORT NU STRICA! Cat despre fotbal te inteleg, e cel mai urat sport, e sport pentru femei sau handicapati! laughing

9 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Eu îți recomand înotul. Este un sport foarte frumos, care se practică din plăcere, e foarte util și sănătos. Te și ajută să te menții în formă.
Dacă vrei să practici un sport de echipă, atunci îți recomand baschetul.

O seară frumoasă!

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Gimnastica si ciclism. Le poti face fara prea multe batai de cap.

| TheMisunderstood a răspuns:

Tenis! La momentul de fata e foarte bine cotat

| vladut378 a răspuns:

Zumba dance...

| BOSS123123123123123 a răspuns:

Eu iti recomand sa joci handbal sau baschet pentru ca te inalti ff mult si mai ales ca tu esti baiat ar trebui sa fi inalt.e urat sa fi scund de statura. apuca-te de handbal este un sport super

| iahimnabro a răspuns:

Pai ar fi biciclism, alergat, sportul minti

| agdg a răspuns:

Incearca box si daca nu vrei poti baschet!

| racul88 a răspuns:

Poti incerca cat mai multe sporturi urmand tu sa hotarasti cee ti se potriveste.
De exemplu sporturi de contact, tennis, volei, sunt de parere ca orice sport te vei hotara sa il practici va fi OK.

| Rinenngan a răspuns:

Rugby