| anonimul_4246 a întrebat:

Buna sunt baiat si am sanii cam marilaughing ce sa fac sa ii micsorez? daca slabesc ii micsorez?

Răspuns Câştigător
| noName31020 a răspuns:

Trebuie sa slabesti putin nu-i nimic de ras big grin am si eu un vecin care are(a avut) sanii mari dar a avut 34 de chile la 16 ani manca ca spartu dar a dat jos 24 de chile si arata acum bine tine dieta merge si la sala si se simte f bine funda?

4 răspunsuri:
| Sconcsiş a răspuns:

AnneAnna19, cum sa fie gras la 16 ani cu 34 kg. Eu am 12 ani si 55 kg...

| fanaa a răspuns:

Bunaa...nu e ceva de rasbig grinla varsta ta,, totul creste :p nu te ingrijoraa nu va fi nimic grav

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Fa sport!

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Si...vrei sa-ti donez un sutien?