| IlieRg a întrebat:

Hey! De ceva vreme mi-au cam crescut sanii(sunt baiat) Ce as putea face in legatura cu asta? Am 14 ani(nu stiu daca ajuta cu ceva varsta), 63kg si 1.70m. Cum as putea sa ii micsorez?

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

NU ti-au crescut sanii ci numai sfarcurile big grin Stai linistit asta se intampla la unul din 5-6 adolescenti, dupa vreo 1-2 ani va reveni singur la normal fara sa faci tu ceva. Asa am avut si eu, deci stiu ce vorbesc... happy

1 răspuns:
| frostxtq a răspuns:

Nu e nimic anormal, corpul sufera o serie de transformari cand esti adolescent.
Incearca totusi sa faci mai mult sport ca sa eviti sa iei in greutate prea mult.