| anonim_4396 a întrebat:

Am 1.86 cu 80kg. Am constructia corpului atletica. As vrea sa ma apuc de un sport dar nu stiu exact ce. Dar din care mi-ar iesi si mie un ban de buzunar pe luna. Accept orice propunere. Funda cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Iata cateva idei aici:
1. poti sa te apuci de curierat pe bicicleta, asta iti aduce un banut in buzunar si iti iese sportul pe gratis!
2. Sapat santuri sau muncit in constructii, iti intra ceva bani in buzunar si pe deasupra corpul va fi plin de muschi

| IlikeMC a răspuns (pentru Violleta2022):

Sa stii ca nu m-am gandit la varianta asta rolling on the floor)

1 răspuns: