| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU am 11 ani am inaltimea 1.30 stiu sunt pitic si sunt in clasa a-v-a si vreau sa fac muschi sa nu mai rada lumea de mine dar fara sa merg la sala.Dau funda celui mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| EuAli a răspuns:

Flotari si tras de fiare

7 răspunsuri:
| mimiwewem a răspuns:

Flotări.

| SirGeo a răspuns:

Proteine daca nu vrei sa mergi la sala

| Georgy98 a răspuns:

Frateloo` si fara muschi tot o sa ai parte de gagici ca esti frumoswinking

| TonyTZu a răspuns (pentru Georgy98):

Ms la fel si tu te pup.

| MadMoan a răspuns:

Serios? Nu, nu pe bune acum ai 1.30 la 11 ani? nu esti pitic esti ff pitic poate ai vreo problema medical...in orice caz du-te la baschet te inalti si faci si muschi. Funda! tongue

| TonyTZu a răspuns (pentru MadMoan):

Daca ai chef sa razi rade cat vrei

| xDusDeValx3 a răspuns:

Poti sa faci in fiecare seara cate 10 flotari si pe urma sa tot evoluezi cu mai multe 15-20-25 etc. Sau mai poti incerca la burta pentru muschi abdomene!